V naší porodnici jsme přivítali letošní 1 000. miminko

10. 9. 2024

Jubilejní 1000. miminko přišlo v Porodnici U Sluneční brány letos na svět v sobotu 7. září.

Jmenuje se Jasmína Valentová a narodila se ve 13.45 hodin. „Jasmínka se na nás určitě těšila, protože celkem pospíchala. Narodila se necelou půlhodinu po příjezdu do porodnice. Nestihla jsem ani vyzkoušet zdejší novinku - porodní gauč,“ prozradila šťastná maminka Adéla Valentová z Prahy 6.

Na ni i malou Jasmínku se doma už moc těší starší bratříček Kubík, který se před necelýma dvěma roky narodil také v Hořovicích. „Opět jsem moc spokojená. Jak porodní box, tak i pokoje jsou v hořovické porodnici velmi komfortní a péče je nadstandardní,“ chválí paní Adéla.

Pozitivně hodnotí i to, že ji k porodu mohli doprovodit další zkušená maminka a manžel. S ním a novorozenou dcerkou prožívá první dny na novém poporodním rodinném pokoji, který Porodnice U Sluneční brány otevřela před třemi týdny. „Vybudovali jsme ho na přání maminek. Je ještě mnohem komfortnější s veškerým potřebným zázemím,“ přibližuje primářka neonatologického oddělení hořovické nemocnice MUDr. Milena Dokoupilová. Ta malé jubilantce a její mamince popřála a za Nemocnici Hořovice jim předala dárkový balíček z nemocniční lékárny.

Celé rodině gratulujeme a Jasmínce přejeme hodně radosti, zdraví a štěstí!