Běžíme pro hořovická MIMINKA DO DLANĚ

16. 4. 2025

První květnová neděle je věnovaná rodičům předčasně narozených dětí. U této příležitosti se koná tradiční virtuální charitativní akce Běh a procházka pro MIMINKA DO DLANĚ, kterou letos již popáté pořádá nezisková organizace Nedoklubko.

Pojďme se opět spojit pro dobrou věc! I letos se zapojujeme, abychom podpořili naše neonatologické oddělení Nemocnice Hořovice a pomohli těm nejmenším bojovníkům na začátku jejich cesty životem.

Každý den se v České republice narodí průměrně 23 dětí předčasně. Nedoklubko je tu pro jejich rodiny – poskytuje jim ucelenou informační a psychosociální podporu a provází je celým náročným obdobím.

Co je cílem akce?

Běh a procházka pro MIMINKA DO DLANĚ propojuje lidi napříč republikou. Společně vyjadřujeme podporu rodinám, které právě teď tráví čas v nemocnici se svým miminkem. Výtěžek z akce pomáhá financovat:

  • vybavení podporující kontakt rodičů s dětmi,
  • vzdělávání zdravotníků,
  • a také psychologickou a sociální pomoc pro rodiny.


Jak se zapojit?

Vyberte si svou trasu a styl – běh, procházka, jízda s kočárkem nebo venčení pejska, všechno se počítá!
Zaregistrujte se na www.miminkadodlane.cz, zvolte Nemocnici Hořovice a přispějte startovným (minimálně 200 Kč, nebo více dle možností).
Sdílejte svou účast, inspirujte ostatní a pomáhejte s námi!


Osobní setkání v Hořovicích

Přijďte se potkat i osobně! Zveme vás na společnou
Procházku pro MIMINKA DO DLANĚ, která proběhne v neděli 4. 10 do 12 hodin v zámeckém parku  v Hořovicích.

Těšíme se na vás!

Galerie