Nové vydání magazínu NÉA právě vyšlo

24. 9. 2024

Zajímavými tématy nabité vydání našeho časopisu NÉA najdete právě v těchto chvílích nejen v čekárnách našich zdravotnických zařízeních. O čem si v novém vydání můžete přečíst?

V titulním rozhovoru s ředitelkou farmaceutické společnosti SENIMED a komerční ředitelkou zdravotnického holdingu AKESO Mgr. Irini Szentiványi se dočtete o nelehkých začátcích jejího působení v České republice, i o vizi, která ji dovedla až do AKESO.

Naše AKESO POLIKLINIKA v pražských Nových Butovicích nabízí špičkové služby v oblasti dermatologie, estetické medicíny a plastické chirurgie. Pohovoří o nich věhlasný plastický chirurg MUDr. Miroslav Krejča a vedoucí dermatolog MUDr. PharmDr. Athanasios Stefanis.

Uniknout by vám rozhodně neměl článek, který se věnuje práci mezinárodně uznávané pedagožky a ergoterapeutky PhDr. Kristýny Hoidekrové, Ph.D., která působí v Rehabilitační nemocnici Beroun a která se také podílí na evropském výzkumném programu v oblasti robotické fyzioterapie.

Mnohem více vás ale čeká uvnitř aktuálního vydání magazínu NÉA! Náš magazín naleznete v ambulancích a čekárnách všech našich zařízení a elektronicky